V neděli 7. 6. 2026 proběhne v hodonínském sále Evropa Slavnostní koncert k 50. výročí založení Smíšeného pěveckého sboru města Hodonína.
V programu zazní díla různých slohových období. Sbormistryní tělesa je Mária Hyžová. Jako host vystoupí Hodonínský symfonický orchestr s dirigentem Davidem Herzánem. Společně provedou Korunovační mši C dur W. A. Mozarta. Jako sólisté se představí hodonínský rodák Boris Prýgl, dále Viktória Barošová, Alexandra Svrčková a Isztvan Hajdu.
Koncert začíná v 17:00 hod. Předprodej vstupenek bude spuštěn 25. 5. 2026 v Turistickém informačním centru města Hodonína (Národní třída 36).
Děkujeme všem bývalým členům za jejich přínos k rozvoji tělesa a srdečně je zveme na slavnostní koncert.
Program koncertu naleznete zde.